Atena

Uspořádali jsme další coreový večírek, tentokrát v Chapeau Rouge

Tento pátek 15. března, jsme zase jednou pořádali koncert společně s Brainwave Production. Do legendárního pražského klubu Chapeau Rouge jsme pozvali norskou metalcoreovou bandu Atena, které předskakovali domácí Fall From Everest.

Fall From Everest tenhle večer parádně rozjeli svým energickým post-hardcorem. Už na začátku show se tak před podiem vytvořil solidní moshpit, jenž se stále zvětšoval. Kluci zahráli tři nové songy, které začnou již brzy postupně vydávat. Po nich už na podium přišli headlineři Atena. Ti odehráli našlapaný, hodinu a čtvrt dlouhý set, který fanoušky nenechal jen tak stát. Moshovalo se, běhalo v circle pitech, dokonce proběhlo i několik crowd-surfingů.

Jako pořadatelé moc děkujeme fanouškům a zkrátka všem, co dorazili, za vytvoření skvělé atmosféry a samozřejmě také kapelám za parádní show. Tenhle večírek jsem si moc užili a už se těšíme na příští! Ten pořádáme 6. dubna, tentokrát pro změnu v Liberci, v klubu Azyl, kde zahrají melodic hardcoreoví I Saw Daylight z Německa. No a teď se pokochejte fotkami:)

NAPSALA: Anna Jindráková
FOTILA: Nina Vocelová