Heaven Shall Burn

Fórum Karlín včera zažilo pravou metalovou smršť za přítomnosti Heaven Shall Burn, Trivium, Obituary a Malevolence.

Fórum Karlín včera zažilo pravou metalovou smršť za přítomnosti Heaven Shall Burn, Trivium, Obituary a Malevolence.

Marcus Bischoff z Heaven Shall Burn

Angličtí Malevolence se svým mixem hardcoru a metalcoru byli dobrou volbou, která publikum kvalitně rozehřála a naladila na další salvu tvrdé hudby. Hned po nich štafetu převzali floridští veteráni Obituary. Díky svým mnoholetým zkušenostem profesionálně odehráli set plný jak starších, tak nových songů. Jako jediní ze sestavy dali publiku ochutnat příchuť klasického death metalu než žezlo převzali modernější smečky.

TRIVIUM

Trivium Prahu rozveselili pestrobarevnou výzdobou stage, kterou strážili obrovští hadi s rudě zařícíma očima. Českému publiku ukázali, že si jej opravdu váží, když naším jazykem zdravili a ptali se, jak se všem daří. Dokonce speciálně v naší zemi zahráli skladbu Sever The Hand. I přes počáteční problémy se zvukem odehráli opravdu údernou show. Vlastně přesně takovou, jakou všichni očekávali.

HEAVEN SHALL BURN

Heaven Shall Burn poté dokončili započatou destrukci ušních bubínků a myslí všech přítomných. S obrovskou vervou do fanoušků bušili jeden nadupaný song za druhým, aniž by polevili na tempu. Zařezávající se riffy a dokonale rychlé bubnování drtily všechny přitomné a zdi se musely otřásat v základech. Na povrch samozřejmě vyplynuly i emoce, kterých je hudba HSB plná. Kapela tak nádherně zpečetila celý večer a dokázala, že je stále na výši.

Napsala: Vendy Jobová
Fotila: Lenka Hlavičková