Landmvrks, Prada & další!

První máj metalcoru čas!

Vyprodaná Lucerna Music Bar ve středu přivítala francouzské draky Landmvrks, které na tour doplnili legendární The Devil Wears Prada, dále Like Moths to Flames a Guilt Trip. Večer odhalil také jednu skvělou zprávu…!

Tou skvělou novinkou bylo oznámení headline koncertu The Devil Wears Prada na 8. února 2025 (vstupenky kupuj tady)! Konečně! V posledních letech nás totiž tahle kultovní americká banda navštěvovala spíše v roli druhé kapely na plakátě. Často se přitom stalo, že Prada strčila hlavní hvězdu večera do kapsy.

THE DEVIL WEARS PRADA

K tomu by možná došlo i teď ve středu, kdyby Američany nepotopil zvuk. Jejich show byla totiž famózní. Naproti tomu Landmvrks odehráli standardně dobrý set, který ale kromě topového zvuku ničím neobvyklým nepřekvapil. Úvodním kapelám večera, tedy Guilt Trip a Like Moths to Flames nebylo přáno co se týče zvuku, ale v rámci žánru byly jejich koncerty zábavné.

LANDMVRKS

Zejména již zmínění Like Moths to Flames byli pro mnoho skeptiků příjemným překvapením večera. Odehráli vyváženou show se skvěle podaným výkonem. Doufejme tedy, že si udrží stejný elán i pro budoucí shows.

LIKE MOTHS TO FLAMES

Sečteno podtrženo, žádného převratného momentu jsme svědky nebyli, ale večírek to byl fajn a komu se dařilo ignorovat to šílené vedro, tak si i skvěle zaskákal!

FOTO: Klára Vítková
TEXT: Klára Vítková