Limp Bizkit

Limp Bizkit se vrátili do Prahy v neskutečné formě!

Do vyprodaného Karlína zavítalo nu-metalové božstvo Limp Bizkit, které nám doslova vytřelo zrak. Naše dojmy z této epesní akce se dočteš na následujících řádcích. Celou tu parádu navíc zachytil náš úžasný Mejra, takže mrkni i na jeho fotky!

Prvním supportem večera se stali tajuplní BlackGold, kteří si na stage přitáhli i dost podivné masky, jako kdyby si s námi chtěli užít sado-maso hrátky. Každopádně jejich energie a chytlavé melodie mě dokázaly rozproudit tak, že bych si příště klidně dal i klubový koncert.

BlackGold

Wargasm, kteří se ukázali třeba i na Rock For People mě ale svým setem vůbec neohromili, interakce s publikem zde vůbec nefungovala, a to i přesto, že se celý sál pomalu plnil až k prasknutí. V podstatě bych si dokázal představit opačné pořadí supportu, který by třeba lépe fungoval, ale chápu, každému chutná něco jiného.

Wargasm

A pak nastal ten zlatý hřeb večera, na který jsme všichni čekali. Tohle bylo přesně to, co jsme potřebovali! Vyprodaný Karlín už byl jen třešinkou na nu-metalovém dortu.

Dočkali jsme se zbrusu nové show i čerstvé image, kterou celá kapela pozměnila. Wes samozřejmě k nepoznání, Fred se vrátil o pár let nazpátek. Ovšem ne s rybářským kloboučkem, ale s dresem „Bizkit“ a tou nejmilovanější červenou čepicí (ano, čtete dobře)!

Limp Bizkit

Pokud si pamatujete ten otřesný set z Aerodome festivalu, tak tohle byl naprostý opak. Od začátku do nás Fredy a spol. pumpovali nejnovější desku „Still Sucks“, na kterou jsme se všichni těšili. Nebyli jsme ale ochuzeni ani o nejstarší fláky jako Nookie, My Way, Take a Look Around a další. Setlist byl opravdu bohatý a celý sál byl tak zdivočelý, že jsme si mysleli, že se snad opakuje Woodstock 99. Když jste vylezli na balkon a hleděli dolů do sálu, mohli jste vidět skandující vlny fanoušků, moshpity a další divočinky. Radost nám celou dobu dělal i Dj Lethal, bez kterého bychom si Limp Bizkit neuměli představit.

Pokud se hoši vrátili s takovou formou, mohlo by to znamenat, že nabrali nový vítr do plachet, a my se tak třeba dočkáme další desky!

Po všemožných odkladech koncertu Limp Bizkit je vůbec zázrak, že ten den D opravdu nastal a rozhodně tuhle show zařadíme mezi ty nejlepší, které jsme zatím tenhle rok viděli.

Napsal: Matty
Fotil: Mejra Drkal