Skillet

Skillet ukázali, že mají stále co nabídnout a že toho není málo!

První květnová sobota patřila kapele SKILLET. Do pražského Fórum Karlín přivezli velkolepou show doplněnou o support v podobě kapel EVA UNDER FIRE a LIKE A STORM.

Teplý podvečer odstartovali EVA UNDER FIRE z Detroitu. Pětičlenná kapela v čele se zpěvačkou Evou Marií. Kromě jejich vlastní tvorby zazněl i například cover „We Will Rock You“ (Queen). Jako další se představili LIKE A STORM z druhé konce světa, a to z Nového Zélandu. Temný úvod na didgeridoo uvedl hard rockový set, který místy přecházel až do alternativního žánru. Obě předkapely skvěle sedli k headlinerům této DAY OF DESTINY TOUR, a to očekáváným SKILLET.

Po krátce přestávce za zvuků hitu Feel Invincible na pódium vystoupili hvězdy večera – SKILLET. Naposledy jsme měli možnost je v ČR vidět na festivalu Rock For People 2022. Téhle partě ale více svědčí halové prostředí, jak nás přesvědčili i tentokrát. Set plný nestárnoucích hitů z prvních desek, ale proložený i těmi novějšími z posledních alb (Dominion – 2022, Victorious – 2019). Nejen hudebně, ale i vizuálně se jednalo o povedenou podívanou – světla, projekce a v neposlední řadě oblaky dýmu z pódia či přímo z rukou zpěváka Johna Coppera.

Na kompletní atmosféru koncertu mrkni níže v galerii!
FOTO a TEXT: Nina Vocelová