nothing,nowhere.

nothing,nowhere. vyrostl do krásy! Lucerna znovu pocítila dvojitý moshpit.

Konečně jsme se dočkali! nothing,nowhere. a spol. odehráli své show i v Praze.

Sál Lucerna Music Baru se zprvu pozvolna plnil opravdu krásně rozmanitou sortou lidí. Našli jsme tu emaře, hopery, sem tam nějaký ten metaláček, ale i pár vyfintěných barbínek. Ti všichni si přišli poslechnout současnou špičku světového new wave emíčka (ne, opravdu nevím, jak tenhle mišmaš žánrů nazvat).

Sulli

Jako první, po malém zpoždění, zahrál Sullii se svou kapelou. Po srdceryvném proslovu o svých psychických i fyzických problémech, který vyústil i v slzy, jsme dostali celkem fajn směsici baladických, emotivních písniček, které často zakončuje nějakým friendly breakdownem. Většina tohoto představení však hrála z MacBooku DJe. Lze něco podělat, když to za vás z 80 % odehraje playback? Otázka do pranice…

Guccihighwaters

guccihighwaters se ukázal Čechům poprvé a zde už se hrálo o poznání živěji! Chlapec měl celkem koule na to, vystoupat na pódium úplně sám a táhnout tak celou show. Místy to proto vypadalo trošku ošizeně, ale co neměl guccihighwaters na show, dotahoval hlasem a chytlavými písničkami. Celkově se jednalo o povedený debut a lidi rozehřál na dalšího interpreta.

nothing,nowhere.

nothing,nowhere. za dobu, co se ukázal v Praze poprvé, vyrostl až skoro neskutečně. Kapela se rozrostla, tvrdších tónů přibylo, stydlivost šla stranou. Joe na pódiu lítá jak vyměněný, komunikuje s diváky, a hlavně mu to perfektně hraje/zpívá. Když bych měl něco vytknout, tak bych musel opravdu vymýšlet nesmysly. Až se zde nothing,nowhere. objeví znovu, buďte u toho!

Foto: Mejra Drkal
Text: Mejra Drkal, Tereza Halinárová

Pořadatel: D Smack U Promotion