Tom DeLonge je zpět, blink-182 vyráží na turné!

Fanouškům blink-182 se potvrdily jejich spekulace: Po téměř deseti letech se do americké punk rockové kapely vrací její původní frontman Tom DeLonge! Zpěvák a kytarista a jeden ze zakládajících členů kapely se v posledních letech věnoval svému projektu Angels & Airwaves, nicméně teď jsou blink-182 zase pohromadě.

Zároveň s jeho návratem kapela oznámila vydání nového singlu „Edging“ a také velké celosvětové turné. To potrvá téměř rok a bude dosud největší v historii kapely. Blink-182 během něj navštíví jak Severní, tak Jižní Ameriku, Evropu i Austrálii a Nový Zéland. 

Kapela založená v roce 1992 se nejvíce proslavila na přelomu milénia, a to konkrétně deskami „Enema Of The State“ (z ní pochází hit „What’s My Age Again?“) a „Take Off Your Pants And Jacket“. Momentálně blink-182 pracují na novém albu, datum vydání však zatím není známo. 

Do Česka se blink-182 podívají znova po devíti letech. Pražská zastávka je naplánovaná na 19. září 2023O2 Areně, jako support dorazí kalifornští The Story So Far. Koncert pořádá promotér Live Nation. Očekává se velký zájem, tak nenechte nic náhodě!

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/458962986447612

Singl „Edging“ si můžeš poslechnout tady: