Vidíme se na Brutal Assaultu!

Závratnou rychlostí se blíží srpen, kdy se úderem jeho 9. dne otevřou ohnivé brány josefovské pevnosti. Necháte se také vcucnout do víru rozmanitých, nejen, metalových odnoží?

Ďábelsky nadupaný Brutal Assault si pro nás přichystal pořádnou dávkou všech příchutí, které se týkají tvrdšího hudebního žánru. Během 4 dní se představí více jak 150 kapel a nikdo tak nebude ochuzen o svůj šálek čaje! Představí se interpreti z různých částí světa, z jejich nástrojů zazní death, black, core a všechny možné i nemožné podžánry těchto škatulek. Vyčnívat budou Heilung se svým ambientním neo-folkem slibujícím další povznášející show nebo vaše křivky roztančí Pertubator se svým temným synthwavem.

Hlavními taháky v podobě velkých jmen jsou rozhodně Sepultura, Meshuggah, In Flames, Sodom, Beartooth, Hypocrisy, Trivium , Bleed From Within nebo Obituary. Představí se samozřejmě i spousta menších kapel, které rozhodně mají co říct a věříme, že jejich sety budou perfektní!

Libůstkou je i samotný areál, který nabízí různé formy vyžití. Pokud zrovna na stagi nestojí vaši oblíbenci, můžete se zašít do hororového kina, absinth koutku, spletitých podzemních chodeb s nabídkou nápojů nebo mystických expozic. A to zdaleka nekončíme, snad i tento rok budou řádit divoši z post-apo světa ve svém malém městečku.

Rozhodně si nenech ujít letošní ročník, bude to stát za to!