Depeche Mode

Nestárnoucí legendy DEPECHE MODE se vrací do Prahy!

Evropská část celosvětového MEMENTO MORI TOUR startuje v červenci a součástí je i zastávka v Praze. Konkrétně 30.7.2023 vystoupí britská legenda DEPECHE MODE na letišti v Letňanech a na české fanoušky tak čeká dosud největší show v našich krajinách.

Jak už tomu tak bývá název turné úzce souvisí s novým albem a ani tady tomu není jinak. „Memento mori” je tak nejen názvem devatenáctého turné, ale i jejich patnácté studiové desky. Kapela vyrazí na turné po více než pěti letech, kdy je v minulém roce potkal nečekaný skon jednoho z jejich členů.

K celému projektu „Memento mori” se ještě před vydáním vyjádřil Martin Gore: „Na tomto projektu jsme začali pracovat na počátku pandemie a jeho témata byla přímo inspirována touto dobou. Po Fletchově smrti jsme se rozhodli pokračovat, protože jsme si jisti, že by si to přál, a to projektu skutečně dodalo další význam.“ Dave Gahan dodal: „Fletchovi by se toto album líbilo. Opravdu se těšíme, až se o něj s vámi budeme moci brzy podělit, a nemůžeme se dočkat, až vám ho příští rok představíme na koncertech.“

VSTUPENKY: https://www.ticketmaster.cz/event/depeche-mode-vstupenky/45355
UDÁLOST: https://www.facebook.com/events/813232410107809
POŘADATEL: Live Nation