Heaven Shall Burn

Dobře známí němečtí deathcoristé Heaven Shall Burn se vracejí na pódia. Hned z kraje nového roku vyrážejí na evropské turné a jako support s sebou berou americké TriviumObituary a britské Malevolence.

Heaven Shall Burn nikdy nezklamou a předvedou bezchybnou show plnou energie a emocí! Tentokrát nejspíše zazní i nový singl „Pillars of Serpents“, který kapela vypustila na konci minulého roku. Je slyšet posun od jejich klasického zvuku do více metalových vod, rozhodně však neztratili výraz jim vlastní, a proto lze očekávat, že Fórum Karlín opět divoce rozproudí.

Američtí Trivium jsou v Česku oblíbenými, jejich více klasicky laděný melodický metal dokáže navnadit široké spektrum fanoušků tvrdé hudby. Ani teď tomu určitě nebude jinak a kapela si předvede jedinečnou show, která vás nenechá chladnými.

Veteráni Obituary jsou dobře známým pojmem na prknech death metalových pódií a doPrahy zavítají s čerstvým albem „Dying of Everything“, které vychází už 13. ledna! Pro milovníky deathu tohle bude určitě to pravé ořechové.

Angličtí Malevolence se pomalu dostávají do podvědomí corové komunity a svým uderným hardcore metalcorem umí utkvět v paměti. Pravděpodobně zazní některé starší pecky, ale i skladby z nejnovější desky „Malicious Intent“.

Facebooková událost
Vstupenky na Tickermaster.cz

Leave a Reply