Dvojkoncert Ash vs The Subways klepe na dveře!

Irská skupina Ash k nám zavítá k příležitosti vydání svého nového alba „Race the Night“! Ani na pražské zastávce nebudou chybět oblíbení The Subways. Tahle indie-rocková dvojice vystoupí už v sobotu 2. 12. v Lucerna Music Baru.

Ash nejsou na rockové scéně žádnými nováčky, ale stejně jako jejich hity, ani oni nestárnou. Na novou desku jsme si sice museli počkat pět let, ale čekání se vyplatilo. Slovy frontmana Tima Wheelera: „Race the Night je zvuk kapely, která si užívá čistou radost z toho, že vlastně může být kapelou. Hlavně po tom, co ji rozdělil čas a vzdálenost, všechno to šílenství v roce 2020. Textově je to celé o tom, jak se má člověk chopit okamžiků, když je na životních křižovatkách. O tom, že je potřeba využít každou šanci, jako by měla být vaše poslední.“

Na dvojturné si Ash nemohli vybrat lepšího parťáka než The Subways, obzvláště pro české fanoušky. Naposledy jsme měli možnost je vidět letos v březnu, kdy nám přivezli nejen nové album, ale i sestavu s novou bubenicí. Ostatně jak jejich poslední pražská show vypadala, si můžete připomenout v našem FOTOREPORTU.

Jestli o tuhle UDÁLOST od D Smack U Promotion nechcete přijít, doporučujeme koupit VSTUPENKY v předprodeji už teď.

Pusťte si „Race the Night“, ať se naladíte na správnou vlnu!