Fajtfest 2024 a jeho domácí zástupci!

Ani v letošním roce nás na kopci neminou interpreti z české a slovenské scény. Ať už se jedná o vracející se jména, nebo ta, která na Fajtfest zavítají poprvé.

Jistě není třeba představovat např. COCOTTE MINUTE, SHOGUN TOKUGAWA, TCHERT nebo HEAD2DOWN. Čekají nás však i, pro nás, novinky jako BLACK ROW – nu-metalová krev z Brna, RAZOR WIRE – projekt Matta Yakeshe a Vojty Římala, kteří si střihnou úplnou premiéru, NEWSPEAK – experimentální metalcore, u kterých se těšíme na jejich boření žánrových hranic.

Z bratrského Slovenska dorazí třeba BREAKING THE TAROT – mladá kapela, ale se zkušenostmi, které se jen tak nevidí, SINNER SELF – další nová krev, která nás naladí na vlnu moderního metalcoru, ABYSS ABOVE – tuhle deathcorovu stálici snad netřeba představovat, ale nechme se překvapit, jakou show nám předvedou tentokrát.

CZ/SK jména na Fajtfestu 2024: Black Row, The Truth Is Out There, Tchert, Cocotte Minute, Status Praesents, Straight, Head2down, Abyss Above, Sinner Self, Breaking the Tarot, Meresiew, Something like, Newspeak, Metalphetamine, Marijuana (Nirvana tribute band), System of a Down revival, DJ Čistič, Klubovna afterparty

VSTUPENKY NA FAJTFEST 2024: https://tickets.nfctron.com/event/tomas-fleck/fajtfest-2024