Mother Mother v rámci světového tour zavítají i do Fora Karlín!

Kanadská hudební skupina Mother Mother ohlásila koncert v Praze navazující na svůj nejnovější release „Grief Chapter“. Album, které je na světě ani ne měsíc, si již získalo miliony poslechů. V rámci světového turné kapela slibuje album představit i naživo.

Mother Mother v rámci světového tour zavítají i do Fora Karlín!

Singl „To The Heart“ právě z této placky uvedl Ryan Guldemond, zpěvák, autor a kytarista těmito slovy: „Píseň je o tom, jak člověk prochází nebezpečným vnitřním světem, který ukrývá všechna jeho tělesná traumata, až se nakonec bezpečně vrátí domů – do svého srdce. Je to příběh, který napodobuje staré rčení: „Jediná cesta ven je skrz“. Právě tahle skladba je celé pětici tak blízká, že se těší, až energii vloženou do psaní díla přenesou na stage.

Koncert se uskuteční 24. března 2024 ve Foru Karlín. Mother Mother, známí svým blízkým spojení mezi nimi a fanoušky, se proslavili především svým hitem „Hayloft“, který si získal neskutečný věhlas hlavně na sociálních sítí. Na pódium ale přinesou nejen své největší hity z celé kariéry, ale i některé starší písně, kterými konec konců už od roku 2007 rozvíjejí žánry indie rocku a alt popu.

Lístky můžete stále koupit v sítích Ticketmaster a Ticketportal.