All Time Low

Nostalgická emo/pop-punková tancovačka v pražském Lucerna Music Baru!

Skoro na den přesně se nám po dlouhých 9 letech vrátila kapela, se kterou vyrůstal téměř každý z nás – ALL TIME LOW! Na své tour si přizvali GAMES WE PLAY a LAURAN HIBBERD.

GAMES WE PLAY

Celý večer nám otevřela sympatická kapela GAMES WE PLAY z Los Angeles. Jejich set byl sice krátký, co se počtu písní týče, ale po každé nás čekala humorná vložka. Ať už v podobě učení se českého jazyka přes překladač, nebo historek o vzniku písní od tváře celého projektu – Emmy Calleiro.

LAURAN HIBBERD

Pomyslné zjemnění přišlo na stage v podobě LAUREN HIBBERD. Mladá alternativní písničkářka, která boří typické předsudky o zpívajících holkách s kytarou. Její výrazné šaty, hlas a celková přítomnost na pódiu, doplněná například cover verzí hitu „Sk8 Boi“, zaujala nemalou část publika v Lucerně.

ALL TIME LOW

Hlavní hřebem večera však byli ALL TIME LOW, na které nedočkavě čekal celý vyprodaný klub. Dlouhý set, který byl průřezem velké části jejich tvorby a zakončený největším hitem, zněl jako ideální sestava setlistu a podle reakcí fanoušků se trefili do noty každému. Celá kapela působila dobře naladěně a natěšeně na každý song, který zahráli, což se přeneslo i na publikum. Doufáme tak, že dostojí svého slibu a vrátí se nám tentokrát dříve než po x letech.

FOTO A TEXT: Nina Vocelová