Call Me Karizma

Call Me Karizma zazářil v Café v lese!

Mojí hlavní motivací zúčastnit se této show bylo vidět Call Me Karizma, což je punk/rock/rapový projekt hudebníka Morgana Parriotta.  Minulý rok jsem totiž narazila na zrovna vydané album „Francis“ a zamilovala se. Nutno předem podotknout, že to hudebně není vůbec můj šálek čaje, ale mix rapu a rocku s chytlavými, občas ponurnými melodiemi, a skvělým vokálním přednesem, mě prostě chytl za srdce.

Tak nějak jsem počítala s tím, že na koncertě budu skoro nejstarší a že celé prostředí bude mít daleko od mého backgroundu. Vskutku to tak bylo, i přesto jsem si ale koncert užila. Bylo mi také naservírováno něco trochu jiného, než jsem čekala. Morgan se na pódiu objevil i s bubeníkem a kytaristou a celé představení mělo silně punk/rockové vyznění, proto spousta skladeb zněla jinak, tvrději a syrověji, než na nahrávkách.

Atmosféra byla naprosto úžasná, Morgan, jenž pochází z Minnesoty, z města New Prague, se v naší „old Prague“ cítil jako doma. Jeho tvář jiskřila nadšením z vyprodaného koncertu, stejně jako tvář fanoušků, z nichž nejspíše většina tohoto interpreta viděla poprvé. Hodně si na něm vážím i naprosté oddanosti svým příznivcům, nejenom v postech na sociálních médiích, ale i osobně.

Předskokan Letdown byl rozhodně dobrou volbou, jak rozproudit publikum. Bylo to chytlavé, melodické, se silnými vokály. Pro ty, kdo tento styl mají rádi, to určitě musela být jízda. Vlastně i celý večer se rychle hrnul vpřed, byl nabitý pozitivní atmosférou, a i když ve mně nezanechal tolik, jako jiné koncerty, určitě to stálo za to!

Text: Vendy Jobová

Foto: Mejra Drkal