You Me At Six

V pražském klubu Roxy jsme s nadšením přivítali britské YOU ME AT SIX v rámci jejich "Truth Decay" tour.

I do tohoto týdne jsme vstoupili ve znamení nabitého koncertu. V pražském klubu Roxy jsme s nadšením přivítali britské YOU ME AT SIX v rámci jejich „Truth Decay“ tour.

YOURS TRULY

První kapelou večera byla mladý australský objev YOURS TRULY. Příjemný pop-punk v čele se zpěvačkou – Mikailou Delgado. Otevírání koncertu je stresující, nikdy nevíte kolik už bude v klubu lidí, jestli už budou naladěni a spoustu dalších aspektů. YOURS TRULY se ale tímto úkolem nenechali rozházet a vydali ze sebe co mohli a možná ještě něco navíc.

THE HUNNA

Nově příchozí i nedočkavce následně přivítali THE HUNNA. Dle reakcí z publika se jich velká část nemohla dočkat. A naprosto chápeme proč! Příjemné kytarové melodie, občas laděné do „špinavého grunge“, společně se silnými texty, které téměř každý zpíval nadšeně s kapelou.

YOU ME AT SIX

Energie, nová deska, staré klasiky i narozeninová píseň pro kytaristu Maxe – tohle všechno měl hřeb pondělního večera v podobě YOU ME AT SIX. Jejich fanoušci se pomyslně rozdělili na dva tábory – ti, pro které to byla premiéra a splněný sen a ti, kteří šli na jistotu. Obě skupiny dostali to co chtěli. Kdo už YOU ME AT SIX viděl (pozn. jejich poslední koncert v ČR – Rock For People 2022) si i tentokrát může odškrtnout jejich další bezchybnou show. A ti, pro které byl tento koncert premiérou to prožívají ještě teď.

FOTO A TEXT: Nina Vocelová