Creatures Meeting III.

Třetí ročník Creatures meeting se znovu vyvedl'

Již třetí a zatím největší ročník setkání milovníků tvrdých žánrů je úspěšně za námi. Byla by velká škoda neohlédnout se alespoň za druhým dnem, který kromě skvělých vystoupení nabídl i rozlučkový koncert Durexe z Hentai Corporation. A jak to vlastně v Futuru vypadalo? Pojďme se na to společně podívat.

Celý večírek nastartovala thrashová formace FAÜST. I když lidí pod podiem nebylo mnoho, kotel se začal rozjíždět už od začátku jejich setu. A není se čemu divit. Jejich show měla nejen zběsilou rychlost a notnou dávku špíny, ale i dostatek humoru.

FAÜST

Törr si na nedostatek lidí v sále rozhodně stěžovat nemohli. Není divu, po tolika letech se plný klub dal tak nějak čekat. Na druhou stranu, co měli Törr ve zkušenostech, to chybělo v jejich nasazení. Fanoušky si ale jejich koncert rozhodně našla a to se počítá.

TÖRR

Po takřka nekonečném čekání při úvodní melodii k seriálu Walker, Texas Ranger nastoupili na stage Horrible Creatures. Frank Fišer jako správný principál příšerného cirkusu nevynechal jedinou pauzu mezi songy a hecoval moshpit k vyšším a vyšším otáčkám. Nezapomněl ani poděkovat všem kapelám, organizačnímu týmu a hlavně všem návštěvníkům. Jak ale on sám pravil, jde především o hudbu a v tom Horrible Creatures opět nezklamali a předvedli svoje kvality.

HORRIBLE CREATURES

Závěr celého večera patřil Hentai Corporation. Kdo z vás někdy tuhle pražskou stálici zažil na živo, ten ví, že tady neexistují slova, která by vystihla jejich vystoupení. Ani tentokrát nechyběly průpovídky, vtípky a narážky na všechny možné i nemožné osobnosti. Dočkali jsme se ale i perfektně odehraného koncertu a skvělé show, což publikum oceňovalo. A došlo i na stage divy!

HENTAI CORPORATION

Třetí ročník Creatures Meeting se prostě povedl. Z toho, co na plakátu na první pohled mohlo působit jako monotónní koncertní zážitek, se vyklubala výjimečná párty, kde se setkaly různé generace fanoušků všech možných tvrdých žánrů. I když je na pozvánky na Creatures Meeting vol. 4 ještě přehnaně brzy, už teď můžu říct: Nenechte si tu akci ujít!

NAPSAL: Oldřich Kadlec
FOTILA: Nina Vocelová