Electric Callboy

Electric Callboy svým tekkno vlakem přivezli mnohem víc!

ELECTRIC CALLBOY svým tekkno vlakem přivezli do Prahy mnohem víc!

Ve čtvrtek se pražský sál Lucerna otřásal v základech! V rámci světového „TEKKNO TOUR ’23“ i k nám přijeli ELECTRIC CALLBOY se svou velkolepou show. Jako support nás nažhavili FUTURE PALACE a HOLDING ABSENCE.

FUTURE PALACE

Datum – 16. března 2023, 19:30, místo – vyprodaný velký sál Lucerny. Quest – otevřít tento očekávaný večer. To všechno čekalo na první kapelu FUTURE PALACE. Německé trio v čele se zpěvačkou Marií Lessing tuto misi zvládlo levou zadní. Oproti jejich minulé show v pražském Rock Café je čekal větší prostor, více lidí a očividně to je přesně to, co jim svědčí. Jen tak potvrdili, že i ve třech se dá udělat výborná show, která zabaví každého.

HOLDING ABSENCE

Dále nám na pódium doskákali HOLDING ABSENCE z Walesu. Tahle partička se nám také ukázala již v loňském roce a to v pražském Futuru. Stejně jako u FUTURE PALACE měla tato show ještě o něco více než ta poslední. Těžko říci, zda to bylo díky prostoru, publiku, nebo prostě jen proto, že se lépe vyspali, ale vydali ze sebe všechno.

ELECTRIC CALLBOY

Po krátké pauze se na stage spouští projekce s okouzlující stevardkou, která hlásá potřebné instrukce k užití show na 100%. Po důkladném poučení publika o moshpitu a dalších záležitostech se konečně objevili ELECTRIC CALLBOY a odpálili svůj set hitem z nového alba – „Tekkno Train“. Začala tak jízda, ze které už nebylo jak vystoupit a dostali jsme vše, co jsme očekávali. Hodinu a půl plnou extrémní energie, promakaných projekcí a kostýmů k jednotlivým skladbám, nového alba, ale i pár těch starších kousků. Proložené humornými poznámkami od frontmanů Kevina a Nica a také cover verze na soundtrack z filmu Frozen nebo Backstreet Boys. Sečteno a podtrženo – těžko něco vytknout, vyprodání velkého sálu pro tuto německou partu bylo naprosto zasloužené a kdo ví, možná příště přiletí „Tekkno airplane“ až do O2 areny.

Napsala: Nina Vocelová
Fotila: Nina Vocelová