Eyes Set to Kill

Eyes Set to Kill zahráli v oslabení. Se zpěvem pomohli fans i samply!

Díky skvělému supportu od kapel Hei’An a Psycho Village se úterní večer v oblíbeném pražském klubu Café V lese stal příjemným překvapením. I přes absenci hlavní zpěvačky a kytaristky Alexie, která musela kvůli neočekávané situaci odletět zpět do USA, dokázali Eyes Set to Kill předvést skvělý výkon. Fanoušci i samply pomohli nahradit absenci Alexie a atmosféra na koncertu byla skvělá.

Hei’An

Večer zahajovali slovinští Hei´An, kteří nám naservírovali mix nejrůznějších stylů metalových žánrů, který se dohromady snoubil v údernou i atmosferickou nálož, protknutou velmi propracovanými riffy. Hodně metalová záležitost a hodně vlasů ve vzduchu. Podium jim bylo malé, slušel by jim určitě větší rozlet.

Psycho Village

A pódium bylo zřejmě malé i následujícím Psycho Village, tříčlenné metalcorové partičce z Rakouska. Pro mnohé jistě objev večera. Svižné tempo, energický projev, komunikace s diváky. Zpěvák si zazpíval na baru i uprostřed publika, kde kolem sebe zorganizoval krabí circle pit. Poslal videovzkaz Alexii a v jedné historce zmínil i to, že v ČR vystupují už po čtvrté a tohle je jeho nejoblíbenější show. No budeme mu to věřit 🙂 Závěrem stojí za zmínku dva songy „Unstoppable“ a „Legendary“, v kterém je dokonce na featu Benji ze Skindred. Na živo zážitek.

Eyes Set To Kill

A nakonec Eyes Set to Kill. Srdcaři, kteří své fans nezklamali zrušením akce a ti jim to mnohonásobně oplatili. Absenci zpěvačky a kytaristky vyřešili použitím samplů. A přesto, že do toho Caleb, Anissa a Jeremy dali všechno, prostě tomu něco (nebo spíš někdo) chybělo. A to je úplně pochopitelné. Nakonec všechny fanoušky potěšili pozvánkou na pódium a fans si s nimi zapěli poslední song. A to musel bejt určitě velkej zážitek a satisfakce.

Napsala: Lenka Hlavičková
Fotila: Lenka Hlavičková