Get The Shot

Get The Shot dali publiku pořádnou dávku HC!

Pražské Futurum přivítalo pořádnou HC divočinu, které se účastnili Get The Shot, Thrown a Ithaca. Celý večer byl hodně hlučný, nadupaný a protkaný živou energií!

Jako první se na pódiu objevila britská Ithaca, na kterou jsem byla opravdu zvědavá. Jejich album „They Fear Us“, které vyšlo minulý rok, je totiž plné skvělých nápadů a od klasického hardcoru se odklání k modernějšímu soundu a bere si i inspiraci v metalcoru.

Kapela nás zahalila pastelovými barvami a naservírovala nám pořádnou dávku své hudby, kterou jsem si užila každým coulem. Vystoupení však bylo trochu rozpačité, především z řad publika, jenž bylo celkem chladné a členové kapely se z toho zdáli být lehce nervózní. Předvedli však takovou show, jakou jsem čekala. Sice se neobjevily žádné výraznější momenty, ale tihle Britové jsou stále ještě na začátku kariéry, takže se těším, co si pro nás připraví v budoucích letech.

Ithaca

Poté dostali prostor profláklejší a čistě hardcoroví Thrown. Jejich set však začal o deset minut později, než bylo avizováno, a také o deset minut dříve skončil. Ze 40minutového vystoupení tak zbylo jen 20 minut. Těžko říct, proč tomu tak bylo, protože k tomu nepadlo žádné slovo. I za tak krátký čas ale do toho tito Švédové dali vše a podařilo se jim rozproudit a napumpovat všechny přítomné pořádnou dávkou energie.

Thrown

Get The Shot pak celý večer uzavřeli tak, jak se patří. Už od prvních okamžiků za nimi svítil nápis s pokynem „Stage Dive“, takže bylo jasné, že začne pořádná divočina. Kapela měla opravdu hutný a skvěle vyvážený zvuk a jejich riffáž asi nenechala nikoho chladným. Moshpit také narostl do řádných rozměrů! A komu to nestačilo včera, bude mít možnost vidět Get the Shot ještě na Brutal Assaultu!

Napsala: Vendy