Kill The Lights

Britská supergroup přivezla novou desku do centra Prahy!

Úterý tentokrát patřilo poctivému metalcoru s domácím supportem. Do pražského Rock Café totiž zavítali KILL THE LIGHTS a o začátek večera se postarali HALO OF THE SUN a BIKKINYSHOP.

HALO OF THE SUN nejsou na naší scéně žádnými nováčky, a tak se role „otvíráku“ večera zhostili s přehledem. Před pódiem už byla nastoupená lajna poctivých headbangerů a i zbytek sálu si dle reakcí jejich set užíval.

Druhým domácím zástupcem byli tento večer BIKKINYSHOP – berounská parta, která do nálady přinesla více toho nu-coru. Měli jsme možnost slyšet i nové singly, které ještě nebyly vydány, a musím říct, že se máme na co těšit.

Po krátké pauze přivítali plnící se sál headlineři KILL THE LIGHTS. Jestli jste o téhle skupině neslyšeli tak chyba! Tohle seskupení utvořené z členů kapel jako BFMV, Throw The Fight, Still Remains nebo Threat Signal totiž ví, co dělá. Mohli jsme si užít nejnovější desku „Death Melodies“, která vyšla letos v březnu. Je to poctivý metalcore s emočními prvky – ať už na pódiu nebo v riffech. Celé to pěkně sedlo do klubových „komorních“ prostor, ale nebála bych se je dovézt třeba na nějaký náš letní festival. Věřím, že i na velké open-air stagi by předvedli skvělý výkon.

FOTO A TEXT: Nina Vocelová