PVRIS

PVRIS svou show pohltila Lucernu

V pátek se v pražském Lucerna Music Baru po několika měsících znovu ukázala americká formace PVRIS, která u nás měla poslední zastávku naposledy v říjnu 2023, kdy hrála jako jeden z předskokanů kapele Fall Out Boy. Tentokrát si však kapela střihla roli headlinera za doprovodu další americké lahůdky – kapely Scene Queen.

PVRIS

Koncert se konal v rámci aktuálně probíhajícího turné „Oil&Water LIVE in 2024“. Zazněly jak starší klasiky jako Dead Weight, Hallucinations nebo St. Patrick, tak i songy z nejnovějšího alba Evergreen, např. Hype Zombies, Animal nebo Goddess. A také nejnověji vydaný singl Oil & Water.

Celkově šlo o velice vydařený koncert s velmi vyladěným zvukem i světelnou show. Jde vidět, že je Lyndsey Gunnulfsen v perfektní formě a páteční večer to jen potvrdil.

SCENE QUEEN

Osobně navíc musím konstatovat, že support v podobě Scene Queen pro mě byl milým překvapením. Energie, show a komunikace s publikem za mě byla na jedničku a hecování k „twerk-pitu“ mě osobně dost pobavilo :D.
Zpěvaččino milé a dost růžové vzezření nakombinované s agresivními riffy kapely bylo až překvapivě vyvážené a potvrzovalo to i publikum, které se očividně dobře bavilo.

Děkujeme D Smack U Promotion za super večer a těšíme se na další podobně příjemný akce!

NAPSALA A FOTILA: KLÁRA VÍTKOVÁ