Rock For People

Naplánuj si Rock for People! Festival přidal další kapely a zveřejnil harmonogram!

Line-up hradeckého festivalu, který už tak doslova praskal ve švech, dostává ještě přidáno. A fans hlasité kytarové hudby mohou opět jásat. Mezi posledními přírůstky dvou velkých oznámení jsou například Cane Hill, InVisions, The Hunna, Call Me Karizma nebo domácí Tchert.

Do začátku letošního sedmadvacátého ročníku Rock for People zbývá už jen něco málo přes čtrnáct dní a už teď je jasné, že na královéhradeckém letišti budeme opět svědky velké spousty fantastických vystoupení. Pořadatelé totiž do soupisky festivalu, která je už svými headlinery zase větší než vloni, připisují další a další jména. A to ještě prý stále není vše!

Mezi oznámenými jmény, ze kterých máme opravdu velkou radost, jsou například Cane Hill, přibyli také InVisions. Objeví se také Call Me Karizma, které jsme si nedávno proklepli v Café V lese, nebo nespoutaní The Hunna. Těšíme se i na úžasnou girli, která rozzářila poslední ročník festivalu Prague Pride, z Indie pak přijedou Bloodywood a opět se představí Nova Twins, britské rockové duo, jehož popularita u nás roste s každou další show. Fanoušky pop rocku bezesporu potěší irsko-kanadská zpěvačka Alice Merton, do vod rhythm & grunge nás zavede Kid Brunswick a určitě spousta z vás nakonec skončí pod pódiem na MC Geye neo Bena Cristovaa. Těch jmen je ale daleko víc, stačí se podívat na www.rockforpeople.cz!

Vedle již oznámených domácích partiček, jakými jsou například Severals, Shogun Tokugawa, Sunset Trail nebo Horrible Creatures, se můžete nově těšit na peklo v podání kapely Tchert, instrumentální prog od Monsters & Motherships nebo mladé rockery .themayrevolution a třeba taky Pam Rabbit.

Poslední aktualizace s sebou přinesla i zveřejnění časového harmonogramu, ze kterého je jasné, že nás čeká rozlousknutí několika logistických oříšků. Bude to vskutku napínavé a zábavné a my už se nemůžeme dočkat! Tak šup, vstupenky mizí raketovým tempem a je nejvyšší čas zajistit si tu svoji!

OFICIÁLNÍ STRÁNKY: https://rockforpeople.cz/cs/

Napsal: Jiří Popelka