Tenacious D

Koncert Tenacious D byl pro mnoho lidí splněný sen!

Když stojíte ve frontě a zničehonic se okolo prochází pěkně rohatej čert, hned vám dojde, že se schyluje k něčemu velkému. V tomhle případě k premiéře Tenacious D, což byl jeden z nejočekávanějších koncertů tohoto roku.

Králové rocku Jack Black a Kyle Gass nás oslinili naprosto dechberoucím výkonem, který splnil všechna naše očekávání! Jako support si na svoje Spicy Meatball Tour přivezli geniálního umělce Jeremyho aka Steel Beans.

Vystoupení Steel Beans bylo velmi unikátní, one-man-show, nacho sedící na svém trůně, z kterého nejen bubnoval, ale brnkal na kytaru a aby toho nebylo málo, připojil k tomu i klávesy. Zkrátka jsme jen zírali, co všechno sám zvládnul a to teda pěkně klobouk dolů!

Support byl jednoznačně perfektní volba – k pivečku a navození parádní nálady a atmosféry.

Steel Beans

Králové rocku svým příchodem strhli takovej aplaus, který sem v onom sále ještě nikdy neslyšel. Stačilo zabrnkat na pár strun a hned jste věděli o jakou píseň se jedná a tak jsme si vlastně prožili nezapomenutelný film Tenacious D: The Pick of Destiny naživo. Ať už otvírák Kickapoo nebo legendární souboj Beelzeboss (The Final Showdown).

Kyle Gass

Kluci si dokonce přivezli na stage obrovského Satana, který samotnou atmosféru ještě vylepšil.
Možná, že písně mohou působit ohraně, vy ale takový pocit nemáte, nedostavuje se.
Je neuvěřitelné co oba herci sami na pódiu dokázali za doprovodu skvělých muzikantů, kteří byli maximálně zapojeni.
Teď už jen doufat, že Tenacious D vyslyší přání všech fanoušků a natočí pokračování jejich populárního filmu, díky kterému se tak mohutně proslavili.

Jack Black

Dneškem si mnoho z nás splnilo svůj sen, nejen vidět Jacka Blacka a Kyla, ale prožít s nimi nezapomenutelné chvilky při jejich nejslavnějších písních.
Pokud jste se na jejich koncert nedostali, zkuste si udělat čas a vyražte do zahraničí, tohle prostě aspoň jednou za život musíte vidět.

Fotila: Markéta Grimaux / Fórum Karlín