The Amity Affliction

V sobotu večer bylo v Paláci Akropolis pořádně žhavo!

V sobotu večer bylo v Paláci Akropolis pořádně žhavo!

Jeho stěny se totiž otřásaly za zvuku corových smeček SeeYouSpaceCowboy, Gideon, Fit For A King a The Amity Affliction!

SEEYOUSPACECOWBOY

SEEYOUSPACECOWBOY jsem bohužel nestihla vidět kvůli rozhovoru s THE AMITY AFFLICTION. Prvním tělesem na stagi pro mě tedy byli GIDEON se svou salvou řezajících riffů. Úderné a agresivní vyznění nebrající si servítky způsobilo očekávaný moshpit chaos.

GIDEON

Sympaťáci FIT FOR A KING do svého představení dali hodně, i když jsem naživo postrádala hutný zvuk jako na nahrávkách. To však neubralo na intenzitě, s níž byla show odehrána. Obdivovala jsem přesné Ryanovy vokály a nezkrotitelnou energii basáka Tucka. Nadšení se nerozlévalo jen v řadách fanoušků, ale i kapely samotné.

FIT FOR A KING

THE AMITY AFFLICTION mě rozdrtili svou sílou hned jak se ozvaly první tóny kultovní písně „Pittsburgh“. Ta chemie spojující srdce fanoušků a Australanů se najednou rozprostřela všude po sále, byla cítit semknutost všech přítomných. Amity odehráli bez jediné chybičky perfektně nabušený set plný jak nových, tak starších skladeb. Mohutný zvuk, dobře známé melodie a radostná energie rozhodně vytvořili jeden z nezapomenutelných večerů, na něž člověk rád vzpomíná.

ROZHOVOR S THE AMITY AFFLICTION

NAPSALA: Vendy Jobová
FOTILA: Nina Vocelová