The Hara

Stagedive, mosh i svlíkačka. Zpěvák The Hara se nebojí ničeho!

V pátek bylo v Café V lese pořádně horko. Dlouho očekávaný a beznadějně vyprodaný koncert tria z Manchesteru The Hara naservíroval fanouškům takovou energii, že z ní budeme čerpat ještě hodně dlouho.


Support byl zvolen skvěle. Mladá tuzemská formace NVTVLIE předvedla skvělou show, díky čemuž roztančila většinu publika. Zpěvačce Natálii opravdu talent nechybí a v kombinaci s bratry Janečky (John Wolfhooker) je to vražedná kombinace a záruka kvalitního hudebního zážitku. Fakt může příště zahodit veškerou skromnost, která byla z jejího povídání mezi songy znát.

NVTVLIE

Prostor mezi kapelami vyplňovaly songy, aby publikum zůstalo ve varu. Po sborovém zpěvu na Evanescence a Black Parade od MCR bylo jasné, že jsme doma. The Hara nastoupili s energií jim vlastní a upřímně takový řev publika jsem ještě v Café V lese nezažila. A to mám hodně čárek za docházku. A bylo vidět, že to dojalo i tomuhle Manchesterskému triu. Zpěvák Josh Taylor si dopřál stagedive, mosh i zpěv na baru. Před jedním z posledních songů zaznělo „Vy asi čekáte až se svlíknu co?“. Takže nechyběla ani jeho pověstná svlíkačka a publikum to náležitě ocenilo. Strašně moc bych chtěla The Hara vidět letos na openairu, velké podium by jim určitě slušelo. Ale suma sumárum, tenhle páteční zážitek zařazuji na nejvyšší příčku letošních klubových koncertů.

The Hara

Napsala a fotila: Lenka Hlavičková