The Truth Is Out There

The Truth Is Out There přivezli do Café V lese barvy. A to doslova.

Tour TTIOT k představení nové desky „Colours“ se včerejším večerem dostala do své poloviny. A my jsme si pražskou zastávku rozhodně nemohli nechat ujít.

The Truth Is Out There

O tom, že spojení podniku Café V lese a této kapely je záruka skvělého večírku, jsme se mohli přesvědčit už předloni na představovačce EP „Crazy“. Tento prostor jim prostě sluší a soudě dle hojné účasti si to nemyslím jen já.

The Truth Is Out There

Support chyběl, což by mi za normálních okolností nevadilo, přeci jen se začínalo až v devět a byla slibovaná prodloužená jízda včetně křestu. I když po zjištění jaké kapely TTIOT doprovází na ostatních zastávkách (Hentai Corporation, The.Switch, Shogun Tokugawa…), jsem přeci jen musela zamáčknout slzu.


A N N A B E L L E

Ale kluci z TTIOT si přeci jen jednu posilu přizvali, a to úžasnou, talentovanou a nezaměnitelnou zpěvačku Annabelle. Ta je doprovodila na featu ve skladbě “If Anybody“ a jako bonus se chopila i samotného křestu.

The Truth Is Out There

Čtvrteční prodloužená jízda byla opravdu barevná jak po hudební stránce, tak i po té vizuální. V setlistu nám byl naservírován průřez celou historií kapely. Nechyběly songy jako „Miracle“ nebo „All Little Revolutions“ ze stejnojmenného alba a prostor dostala i nejstarší deska „Lighthouses“. Ale prim měly samozřejmě novinky. Skladba „Demons“ si mě získala už z nahrávky a naživo jsem si jen potvrdila, že bude mou nejoblíbenější z alba „Colours“.

The Truth Is Out There

Barevnost jsme mohli najít i ve vytříbeném míchání žánrů, které je kapele vlastní. Ostatně i nová deska je toho zářným příkladem. A samozřejmě nemůžu nezmínit celkový vizuál zahrnující světla, dýmostroje a projekce, jejichž kombinace perfektně dokreslila celu atmosféru koncertu. Je vidět, že TTIOT o show přemýšlí jako o celkovém zážitku, a proto je mám tak ráda.

Sečteno a podtrženo, odcházela jsem vytancovaná a nadšená. Takže máš-li možnost některou z příštích zastávek této barevné tour navštívit, neváhej.

Fotografie a text: Lenka Hlavičková